Informace

Návody ke krmení

Novinky

Krmivo ke zvýšení počtu jedinců na jaře

POPIS:

Krmivo svým složením přispívá k výraznému znásobení počtu včel ve včelstvu v předjarním období (únor – březen) tak, aby včelstvo bylo připraveno efektivně využít první silné snůšky nektaru a pylu. Krmivo slouží jako náhrada za pyl v období, kdy ještě není včelám v přírodě k dispozici nebo v případě špatných klimatických podmínek, kdy se v...

POPIS:

Krmivo svým složením přispívá k výraznému znásobení počtu včel ve včelstvu v předjarním období (únor – březen) tak, aby včelstvo bylo připraveno efektivně využít první silné snůšky nektaru a pylu. Krmivo slouží jako náhrada za pyl v období, kdy ještě není včelám v přírodě k dispozici nebo v případě špatných klimatických podmínek, kdy se včely k pylu nemohou dostat.

Krmivo dodáváme do včel v podobě prášku. Včely krmivo rouskují a odnášejí do prostoru, kde jej ukládají v okolí plodového tělesa a následně s ním krmí potomstvo.

Apialgaprotein napomáhá k větší aktivitě v úlu i mimo něj, zvyšuje zdravotní stav a posiluje imunitu včel. Včely pro zvýšení počtu jedinců vždy potřebují bílkovinu v sypké směsi, nesmí se tedy míchat do tekutého krmiva – v tomto případě má dokrmování nulový efekt! U včel je vždy třeba mít oddělené glycidové (med) a bílkovinné (pyl) zásoby.

POSTUP KRMENÍ:

Apialgaprotein dodáváme do včelstva v předjarním období v podobě prášku. Krmivo přímo v dodaném balení pokládáme na loučky. Včely krmivo odnášejí z krabičky do prostoru úlu v podobě rousků, ukládají jej v okolí plodového tělesa a následně s ním krmí potomstvo.

DÁVKOVÁNÍ:

Na včelstvo využijem jarní dávku 1,5 kg krmiva v námi dodaném balení. Krmivo je přesně namíchano tak, aby včelstvo nešlo v sezóně do rojové nálady. Špatné použití nebo jiné podání má vliv na rozvoj a chod včelstva. Krmivo má přesné složení aminokyselin potřebné pro jeho rozvoj.

POZOR: Nemíchat s žádnými jinými přídavky či složkami. Vždy dodržujte postup krmení popsaný v návodu.

Více

Krmivo ke zvýšení počtu jedinců na jaře There are 3 products.

Showing 1 - 3 of 3 items
Showing 1 - 3 of 3 items