Informace

Návody ke krmení

Novinky

Krmivo na zvýšení zdravotního stavu během roku a podzimní krmení

POPIS:

Krmivo podporuje vitalitu a zdraví včel a zvyšuje tak odolnost zimní generace, které tak lépe překonávají zimní období. Tato směs zvyšuje produkci mateří kašičky v hltanových žlázách u včel krmiček, larvy jsou tak lépe krmeny a jsou zality po celou dobu vývoje větším množstvím kašičky. Krmivo v podobě cukerného roztoku smíchaného s bílko...

POPIS:

Krmivo podporuje vitalitu a zdraví včel a zvyšuje tak odolnost zimní generace, které tak lépe překonávají zimní období. Tato směs zvyšuje produkci mateří kašičky v hltanových žlázách u včel krmiček, larvy jsou tak lépe krmeny a jsou zality po celou dobu vývoje větším množstvím kašičky. Krmivo v podobě cukerného roztoku smíchaného s bílkovinou zakrmujeme do oddělků (nebudeme z nich již získávat med) nebo do včelstev, z kterých jsme již med získali a připravujeme je na přezimování.

POSTUP KRMENÍ:

Apialgaprotein vmícháme do cukerného roztoku nebo invertního cukru o koncentraci roztoku 3:2 (u invertních cukru 40% cukernatosti). Tuto směs necháme 24 hodin odstát v nádobě, poté opět promícháme a můžeme aplikovat včelám. Vždy toto krmivo vmícháme do cukerného roztoku o koncentraci 1:1 nebo zředíme invertní sirup 50% cukernatost a vmícháme látku. Krmivo je přibarveno přírodním barvivem z důvodu oddělení cukerných a medných zásob.

DÁVKOVÁNÍ:

100g proteinu na 20kg cukerného roztoku 3:2, nebo 100g proteinu na 20kg invertu o cukernatosti 72%. Pro snazší vmíchání Apialgaproteinu do krmiva vždy rozmíchejte Apialgaprotein do řidšího roztoku a až následně nalijte do hustého krmiva. Tzn. nejdříve Apialgaprotein rozpustíme v menším množství cukerného roztoku o koncentraci 1:1 nebo invertního cukru o nasycenosti 40% a poté vmícháme do hustého cukerného roztoku či invertu. Necháme 24 hodin odstát, opět promícháme a aplikujeme včelám..

.

POZOR: Je nutné dodržet poměry v krmivu a smíchání s cukerným roztokem. Určitě nedomíchávejte s jinými složkami z důvodu neúčinosti krmiva. Vždy se musí dodržet postup popsaný v návodu.

Více

Krmivo na zvýšení zdravotního stavu během roku a podzimní krmení There are 2 products.

Showing 1 - 2 of 2 items
Showing 1 - 2 of 2 items