Informace

Návody ke krmení

Novinky

Krmivo při nedostatku pylu v přírodě

POPIS:

Toto krmivo se používá při nedostatku pylu v přírodě - suché období, celkový úbytek pylu po 21. srpnu aj. Krmivo svým složením přispívá k výraznému znásobení počtu včel ve včelstvu a umožňuje tak včelstvu velmi dobře se připravit na zimu. Krmivo se včelám podává v prášku. Včely krmivo odebírají rouskováním a následně ho skladují v blízko...

POPIS:

Toto krmivo se používá při nedostatku pylu v přírodě - suché období, celkový úbytek pylu po 21. srpnu aj. Krmivo svým složením přispívá k výraznému znásobení počtu včel ve včelstvu a umožňuje tak včelstvu velmi dobře se připravit na zimu. Krmivo se včelám podává v prášku. Včely krmivo odebírají rouskováním a následně ho skladují v blízkosti plodu. Apialgaprotein napomáhá v aktivitě v úlu i mimo něj, zlepšuje zdravotní stav a posiluje imunitu včel. Včely na zvýšení počtu jedinců vždy potřebují bílkovinu v sypké směsi, nesmí se míchat do tekutého krmiva - to má nulový efekt. U včel je vždy nutné mít oddělené glycidové (med) a bílkovinné (pyl) zásoby.

POSTUP KRMENÍ:

Apialgaprotein dodáváme do včel v pozdním létě (po 21.srpnu) nebo v podzimním období v podobě prášku, který je připravený k narouskování. Krmivo přímo v dodaném balení vkládáme na loučky nebo můžeme pokládat na místo volně přístupné pro včely a to kdekoliv na včelnici (na místo chráněné před deštěm). Včely krmivo odnášejí do prostoru úlu v podobě rousků, ukládají jej v okolí plodového tělesa a následně s ním krmí potomstvo.

DÁVKOVÁNÍ:

Na včelstvo je podzimní dávka vždy dána množstvím pylu v přírodě a proto je velmi proměnlivá od 1 kg v přesně namíchané směsi v námi dodaném balení.Krmivo je přesně připravené tak, aby včelstvo nešlo v sezóně a po sezóně do rojové nálady. Špatné použití nebo jiné podání má vliv na rozvoj a chod včelstva v sezóně. Krmivo má přesné složení aminokyselin potřebné pro rozvoj včelstva.

POZOR: Nemíchat s žádnými jinými přídavky či složkami. Vždy dodržujte postup krmení popsaný v návodu.

Více

Krmivo při nedostatku pylu v přírodě There are 3 products.

Showing 1 - 3 of 3 items
Showing 1 - 3 of 3 items