Krmivo pro chov matek

POSTUP KRMENÍ:


Apialgaprotein pro chov matek je vmíchán do cukerného roztoku nebo invertního cukru o koncentraci roztoku 1:1 u inverních cukru 40% cukrnatosti společně v nádobě. Tento protein necháme 24 hodin odstát v nádobě s cukerným roztokem znova promícháme a můžeme aplikovat včelám.

První aplikace je do včelstva ze , kterého bereme plemenivo nebo vajíčka.Toto krmení by mělo být aplikováno minimálně 5 dní před odběrem jednodenních larviček nebo vajíček. Toto plemenivo vkládáme do včelstva dochovného, které je též minimálně 5 dní krmeno Apialgaproteinem. Toto krmení nám zvýší vitalitu , imunitu a zdravotní stav novým matkám a jejím potomkům. Tyto matky jsou krmené velmi kvalitní mateří kašičkou , která obsahuje námi dodané požadované látky.


Dávkování Apialgaproteinu: 100g proteinu na 20kg cukru v roztoku 3:2, nebo 100g proteinu na 20kg invertu o cukernatosti 72% Krmivo je zbarvené přírodním barvivem, abychom vždy měli přehled co jsou glycidové a medné zásoby. Vždy rozmíchejte Apialgaprotein do roztoku o koncentraci 1:1 a vlíte do hustého krmiva. Toto se dělá z důvodu lepšího vmíchání Apialgaproteinu do krmiva.

POZOR: Je nutné dodržet poměry v krmivu a smíchání s cukerným roztokem. Určitě nedomíchávejte s jinými vložkami z důvodu neúčinosti krmiva. Vždy se musí dodržet postup popsaný v návodu.