Krmivo na zvýšení zdravotního stavu během roku a na podzimní krmení.

POSTUP KRMENÍ:

Apialgaprotein na zvýšení zdravotního stavu na podzimní krmení je vmíchán do cukerného roztoku nebo invertního cukru o koncentraci roztoku 3:2 u invertních cukru 40% cukernatosti společně v nádobě. Tuto směs necháme 24 hodin odstát v nádobě s cukerným roztokem znova promícháme a můžeme aplikovat včelám. Vždy toto krmivo vmícháme do cukerného roztoku o koncentraci 1:1 nebo zředíme invertní sirup 50% cukernatost a vmícháme látku .

Apialgaprotein krmivo napomáhá ke zvýšené aktivitě v úlu i mimo něj, zvyšuje zdravotní stav a imunitu. Tato směs napomáhá zvýšení aktivity hltanových žláz. Larvy jsou lepe krmeny a jsou zality po celou dobu vývoje větším množstvím mateří kašičky. Krmivo je přibarveno přírodním barvivem z důvodu oddělení cukerných a medných zásob.

Dávkování Apialgaproteinu: 100g proteinu na 20kgcukru v roztoku roztoku 3:2, nebo 100g proteinu na 20kg invertu o cukernatosti 72% Krmivo je zbarvené přírodním barvivem, abychom vždy měli přehled co jsou glycidové a medné zásoby. Vždy rozmíchejte Apialgaprotein do roztoku o koncentraci 1:1 a vlíte do hustého krmiva. Toto se dělá z důvodu lepšího vmíchání Apialgaproteinu do krmiva.

POZOR: Je nutné dodržet poměry v krmivu a smíchání s cukerným roztokem. Určitě nedomíchávejte s jinými složkami z důvodu neúčinosti krmiva. Vždy se musí dodržet postup popsaný v návodu.