Krmivo na jarní podněcování a zvýšení zdravotního stavu

POSTUP KRMENÍ:

Krmivo dodáváme do včel v podobě medocukrového těsta smíchané s přírodními látkami na zvýšení zdravotního stavu. Krmivo vkládáme přímo na loučky v podobě koláče o velikosti 2/3 velikosti úlu. Toto krmivo se velice dobře kombinuje s bílkovinou, kterou rovnou včely rouskují. Toto krmivo můžeme vkládat už od poloviny února abychom co nejdříve připravily včely na první jarní snůžku. Medocukrové těsto obohacené o přírodní látky které jsou vyváženě namíchané. Dávkování záleží na velikosti včelstva. Toto krmení by se němělo přerušit až do kvetení vrb a lísek.

Apialgaprotein krmivo napomáhá ke zvýšené aktivitě v úlu i mimo něj, zvyšuje zdravotní stav a imunitu. Tato směs napomáhá zvýšení aktivity hltanových žláz. Larvy jsou lepe krmeny a jsou zality po celou dobu vývoje větším množstvím mateří kašičky. Krmivo je přibarveno přírodním barvivem z důvodu oddělení cukerných a medných zásob.

Dávkování Apialgaproteinu: Dodává se do včelstva těsně na loučky o daném množství, které zvolíme o velikosti včelstva. Těsto musí být v těsném kontaktu s chomáčem včel ,aby bylo bezproblémové odebírání krmiva za chladného počasí. Toto těsto dohromady s čistou bílkovinou v suchém stavu je pro včely ideální potrava na jaro.