nové Krmivo k jarnímu podněcování a zlepšení zdravotního stavu 15 kg Zvětšit

Krmivo k jarnímu podněcování a zlepšení zdravotního stavu 15 kg - těsto

013

Nový produkt

Krmivo je ve formě již připraveného medocukerného těsta použitelného ihned k aplikaci.

Apialgaprotein krmivo pro jarní podněcování napomáhá ke zvýšené aktivitě v úlu i mimo něj, zvyšuje zdravotní stav a imunitu včelstva. Směs napomáhá k zvýšení aktivity hltanových žláz. Larvy jsou tak lépe krmeny a jsou zality po celou dobu vývoje větším množstvím mateří kašičky.

Více detailů

999 ks.

skladem

825,00 Kč s DPH

Detaily

Za účelem zlepšení zdravotního stavu dodáváme krmivo do včel v podobě medocukrového těsta, které obsahuje směs vyživujících přírodních látek ve vyváženém poměru. Krmivo pokládáme přímo na horní loučky hned nad chomáč zimujících včel v podobě koláče o velikosti 2/3 plochy vrchních louček. Toto krmivo je vhodné kombinovat s práškovou formou Apialgaproteinu pro zvýšení počtu včel v předjarním období, který včely rouskují. Pokud totiž chceme, aby nám včely ve vyšší míře plodovaly, musí mít stálý přísun bílkoviny (pylu). Pokud budeme podněcovat pouze těstem, zvýšené míry plodování nedosáhneme, protože včelstvo nebude mít dostatek pylových zásob.

Krmivo můžeme aplikovat již od poloviny února, abychom včely co nejdřív připravili na první jarní snůšku. Krmení těstem by se nemělo přerušit až do kvetení vrb a lísek. Krmivo je zbarvené přírodním barvivem, abychom vždy dokázali rozlišit glycidové a medné zásoby.