Krmivo pro chov matek 1kg - doplněk stravy

001b

Nový produkt

Krmivo pro chov matek je doplněk stravy ve formě prášku, který přidáváme do cukerného roztoku či invertního cukru. Jedná se o bílkovinné krmivo, které zvyšuje u matek a jejich potomků vitalitu, imunitu a zdravotní stav. Matky jsou krmeny velmi kvalitní mateří kašičkou, která obsahuje námi dodané požadovné látky (vitamíny, aminokyseliny, makro- a mikrobiogenní látky, aj.).

Více detailů

98 ks.

skladem

2 900,00 Kč s DPH

Detaily

Včelstvu, ze kterého budeme odebírat vajíčka nebo plemenivo pro chov matek, podáváme cukerný roztok s bílkovinou deset dní před odběrem chovného materiálu. Zajistíme tak kvalitnější krmení matky.

Podobně deset dní před vložením tzv. série (matečníky s jednodenními larvami nebo vajíčky) do osiřelého včelstva a také po celou dobu krmení larev včelami před zavíčkováním, podáváme cukerný roztok s bílkovinou podle potřeby.

Krmivo zlepšuje tvorbu hltanových žláz u včel-krmiček, což vede k následnému kvalitnějšímu krmení larev a zlepšení zdravotního stavu včel. Po tomto zakrmení lze pozorovat v buňkách větší velikost stočených larev před konečným zavíčkováním.